גלגולו של ספר

גלגולו של ספר הוא פרויקט ייחודי בעל משמעות גדולה. הפרויקט נוצר מהרצון לשלב באתר ערכים מהותיים של תרומה לקהילה ושמירה על קיימות.

איך זה עובד ?

באתר יש את קטגוריית ספרי יד שניה, רכשו ספר מקטגוריה זו בעלות סמלית של 20 ש”ח וההכנסות מהרכישה יתרמו לעמותה לבחירתכם (יופיעו אפשרויות במעמד הרכישה). בכך למעשה תרמתם כסף לעמותה, הרווחתם ספר ושמרתם על הסביבה.

לא צריכים בהכרח ספר אבל רוצים לתרום?

נשמח שתעבירו אלינו ספרי ילדים שכבר לא בשימוש והם במצב טוב מאוד. התרומה תעשה באמצעות שליחות, מלאו את הטופס ואנחנו ניצור אתכם קשר לתאום השליחות. המינימום לתרומה הוא שלושה ספרים במצב טוב מאוד. הכספים ממכירת הספרים יועברו לעמותה שנבחרה על ידי הרוכש במעמד הרכישה.

האם תרצו לתרום ?

העמותות להן אנו תורמים

אלי-האגודה למען הילד

אל"י הוקמה ב 1979 ע"י ד"ר חניתה צימרין כדי להתמודד עם בעיית התעללות פיזית, מינית ונפשית בילדים. אל"י הרשומה כמלכ"ר, העלתה את הנושא לסדר היום הלאומי והיא הגוף היחיד המטפל בכל היבטיה של התופעה. תוך הצעת פתרונות מתאימים.

אור שלום - טיפול בילדים ונוער שהוצאו מבתיהם

אור שלום הוא ארגון ללא מטרות רווח המטפל בילדים ונוער בסיכון שהוצאו מבתיהם על ידי רשויות הרווחה ומטופלים במסגרות חוץ ביתיות עקב חוסר תפקוד הורי, הזנחה קשה, התעללות נפשית, פיזית ומינית.

פוש להצלחה - עזרה בלימודים לילדים ממשפחות עם קשיים כלכליים

עמותת "פוש" הינה ארגון ללא מטרות רווח המבוסס על מתנדבים אשר התאגדו לצורך מתן "פוש" לילדים מרקע סוציו-אקונומי נמוך הזקוקים לעזרה בלימודים.