הסיפור שלנו

” לפעמים מסופה קטנה, יוצא דבר גדול!” (בילבי)

Bookland ספרים שילדים אוהבים, הוא מותג שהוקם על ידי הורים לילדים שאוהבים ספרים ועבור הורים לילדים שאוהבים ספרים.

אנחנו הורים לשני ילדים קטנים, והזמן האהוב עלינו ביום הוא זמן קריאת הסיפורים; מהסיפורים הקלילים שמקריאים בבוקר לפני המסגרות, דרך ספרים ארוכים יותר המתאימים לשעות אחר הצהריים וכלה בזמן הקסום ביותר ביום עבורנו – הקראת סיפורים לפני השינה.

“כשנכנסים לתוך תמונה, רואים ושומעים דברים שלא רואים ולא שומעים מבחוץ” (איתמר מטייל על קירות)

בעולם היום, שבו המסכים נגישים מאי פעם, אנו מבינים שאין תחליף למילה הכתובה ולאיורים שנמצאים רק בספרים. עולם הדמיון אליו הספר מוביל אותנו בזמן הקריאה, מפתח את מוח ילדינו באופן שבו מסך לעולם לא יוכל.

לכל גיל יש את הספרים המתאימים לו: עבור תינוקות יש את ספרי התחושה, חלונות ההצצה והקול. את הפעוטות נרצה לחשוף  לספרים שמעודדים רכישת מיומנויות שפה וזיהוי. לקראת גיל 3 נקרא עם ילדינו ספרים בעלי תוכן ומשמעות, אשר יסייעו להם לרכוש כלים להתמודדות עם מצבים שונים בעולם. בתקופת ראשית קריאה נציע לילדים לקרוא ספרים שיסייעו בלימוד קריאה באופן הנכון.

בדיוק במקום הזה ומתוך ההבנה הזו הקמנו את Bookland, אתר למכירת ספרי ילדים איכותיים במחירים נוחים. מטרת Bookland היא ליצור קהילה בה הורים ירגישו שיש מי שמבין את הצרכים שלהם ושל ילדיהם ויודע לעזור להם. לכן, באתר לצד ספרי ילדים תוכלו למצוא מאמרים העוסקים בחשיבות הספרים בגילים השונים ובהתאם לשלב ההתפתחותי של ילדכם.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר את פרויקט הדגל שלנו, “גלגולו של ספר”, שמוקדש כולו לתרומה לקהילה עבור ילדים.

אנחנו פה עבורכם לכל שאלה והתייעצות בנושא ספרים לילדכם.

שלכם,

Bookland: